Zimní soustředění - dorost

01.03.2015 15:37

Zimní soustředění fotbalového družstva dorostu SK Břest na chatě SPORT na Rusavě ve dnech 19.2.-23.2. 2015

 

     Ve dnech 19.2. - 23.2. 2015 se uskutečnilo zimní soustředění fotbalového družstva dorostu SK Břest na chatě SPORT na Rusavě .

 Soustředění se zúčastnili hráči : Máčala Roman , Glozyga Martin , Janovský Patrik , Šálek Jaroslav , Pospíšil Václav , Buček Dan , Krejčí Jan , Niščák Martin , Štěpjak Adam , Otáhalík David , Gjorev Ilja , Miklík Petr , Hanák Václav , Zapletalík Antonín  pod vedením trenéra Popely Ladislava , asistenta trenéra Hermana Jiřího a pomocného trenéra Ing. Koudelníčka Miroslava .

  Doprava byla zajištěna vlastními vozidly a vozidlem pana Janovského Pavla .

  Stravování a občerstvení zajišťovala paní Janovská Ludmila s dcerou Mirkou . Vytápění ubytovacího zařízení , saunu a whirpool bazén  zajišťoval majitel zařízení pan Janovský Petr st. Po této stránce nebyly žádné výhrady , naopak , zajištění bylo vynikající .

  Pro sportovní náplň soustředění jsme využili kopcovitý rusavský terén , výhodou byly ještě částečné zimní podmínky , které naopak  byly problémem při využívání blízkého hřiště s umělou trávou . Na ploše , která nebyla úplně zbavena sněhové pokrývky , byly navíc ledové plotny , které hráčům znesnadňovaly pohyb , takže docházelo k nekoordinovaným pádům , které se naštěstí obešly bez vážnějšího úrazu . Jednotlivá cvičení vedl a organizoval trenér Popela . Běhy v terénu probíhaly pod dohledem pomocného trenéra Mirka Koudelníčka a asistenta Hermana . Musím konstatovat , že přístup chlapců k celému trenikovému procesu byl u většiny velmi dobrý .

 Taková soustředění nepřináší jen prospěch po sportovní stránce  , ale i po stránce společenské . Hráči si mohou ověřit , jak se dokáží k sobě navzájem chovat i mimo sportovní prostředí .

  Celkově soustředění splnilo svůj účel , zacož chci poděkovat předsedovi SK Jarovi Bučkovi a a táké manželům Janovským za vynikající peči .   

 

   Trenér Popela Ladislav