ŽALKOVICE – BŘEST 3:0 (2:0)

06.09.2021 17:18

Ján Horký, vedoucí mužstva Žalkovic: „Očekávané regionální derby přineslo dobré výkony obou týmů. Naše mužstvo mělo po celý zápas více ze hry a zaslouženě zvítězilo. Naši se prosadili větším důrazem před brankou soupeře a obětavou hrou v obraně. Utkání mělo velmi slušnou diváckou kulisu, která rovněž přispěla k dobré atmosféře.“

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Měl to být šlágr kola. Klasické derby dvou velkých rivalů, na které se vždy těší spousta fanoušků. Místo bitvy to ale bohužel tentokrát byla jasná výhra soupeře. Ovšem spíše než kvalita hry Žalkovic rozhodla utkání naše nekvalita. Z naší strany to byl opravdu velmi špatný výkon. Chyby v obraně a v rozehrávce. O kombinaci a souhře se nedá vlastně ani mluvit. Hloupé inkasované branky a směrem dopředu jsme vlastně nepředvedli vůbec nic. Dlouho jsme takto špatně nehráli. Na tento zápas musíme velmi rychle zapomenout a příště se musíme ve všem zlepšit.“

 

Branky: 15. a 50. Pala, 30. Kojetský.

 

Rozhodčí: Tříska.

 

Diváci: 105.

Žalkovice: Krejčí – H. Netopil, Němčík (78. Droběna), Kojetský, Mrázek,

T. Netopil, Říkovský, Strnad (75. Otáhal), Pala, M. Janečka, T. Janečka.

 

Břest: Valoušek – Hajdík (85. Juračka), Šálek, Konečný, Látal, Bureš (85. Hyánek),

Janovský (60. Trlica), Štauber (85. Máša), Karamon (85. Kouřil), Daněk, Miklík.