TĚŠNOVICE – BŘEST 5:1 (2:1)

27.09.2016 17:51

„Zápas pro nás začal výborně. Nováček Dočkal se prosadil střelou ze střední vzdálenosti. Celý první poločas nám dělal problém skvělý pohyb soupeře a jejich vysoký presink. Vázla nám rozehrávka a kombinace. Po brejku a faulu na Mrštáka, Potočný s přehledem proměnil penaltu. To bylo z naší strany v prvé půli bohužel vše. Soupeř do poločasu zkorigoval po zaváhání našeho gólmana. Druhý poločas byl do 70. minuty vyrovnaný, pak nastoupil poprvé po zranění v této sezoně Roman „Black" Černý a během tří minut předvedl svůj instinkt zabijáka ve velkém vápně a dvěma góly strhl vítězství na naši stranu. Břest u nás zahrál hlavně v první půli hodně dobrý zápas," ocenil trenér Těšnovic Michal Hradil.

„Do utkání jsme vstoupili hodně špatně a brzy dvakrát inkasovali. Teprve poté jsme srovnali hru a začali domácího favorita zlobit a prověřovat. Ve 35. minutě jsme dokázali snížit. Centrovaný míč poslal hlavou do sítě Koudelníček. V závěru poločasu se řítil sám na branku domácích Štauber, nadějnou šanci ale nezužitkoval. To byl asi jeden z klíčových momentů zápasu. Ve druhém poločase se s přibývajícím časem začala projevovat zkušenost a herní kvalita domácího mužstva. Perfektně připravené a velmi silné mužstvo Těšnovic v závěrečné čtvrthodině zápas definitivně zlomilo dalšími třemi brankami a zaslouženě vyhrálo," sportovně uznal vedoucí mužstva hostí Lukáš Šoustek.

Branky: 72. a 77. Černý, 4. Dočkal, 20. Potočný, 90. Pluhař – 27. Koudelníček. Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 220. Těšnovice: Zavadil – Pochylý, Hrabal (69. Černý), Potočný, Dočkal, Malát, Halamíček (55. Novotný), Matuška, Majkrič (82. Řehák), Pluhař, Mršťák. Břest: Kouřil – Koudelníček, Konečný (58. Josef Látal), Horák, Bejdák, Jan Látal, Buček, Štauber (76. Hajdík), Daněk, Karamon (73. Máša), Pospíšil.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/okresni-prebor-slavkov-v-pocenicich-atakoval-rekord-20160926.html