STŘÍLKY - BŘEST 2:1 (1:1)

27.08.2019 12:57

Miroslav Robotka, as. trenéra Střílek: „V prvním poločase jsme byli lepším mužstvem a vytvořili jsme si řadu gólových příležitostí. Jednu z nich ve 23. minutě využil hlavou Sádlík. Hostům se ale vzápětí, po rychlém proti útoku podařilo srovnat na 1:1. Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté a vytvořili si územní převaha bez gólového efektu. V 77. minutě Holub běžel sám na brankáře hostí, ten ho fauloval, a nařízenou penaltu Hubr s přehledem proměnil.“

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Zasloužené vítězství domácích. I když byl stav dlouho výsledkově vyrovnaný, tak velké šance během duelu počítali pouze hráči Střílek. Ti si hned několikrát vylámali zuby na našem brankáři Daliborovi Valouškovi, který dnes předvedl vynikající výkon a svými zákroky dlouho držel naše šance na bodový zisk. Rozhodnutí přinesla až 77. minuta a proměněná penalta po faulu, kterému předcházela naše další zcela zbytečná chyba v obraně. Výkony našeho mužstva na začátku sezony nejsou nejlepší. Hra je nevýrazná, bez kvalitní souhry a se spoustou chyb.“

Branky: 23. P. Posolda, 77. (pen.) Hubr – 25. Niščak.

Rozhodčí: Závojský.

Diváci: 150.

Střílky: Rotter – Sádlík (82. M. Nezdařil), Hanák, Vybíral, Elzner (58. Jančík), Kryštof (70. Budík),

T. Posolda, P. Posolda, K. Nezdařil, Hubr, Holub (91. Vašák).

Břest: Valoušek – M. Šálek (80. Trlica), Koudelníček, Urban, Konečný, Jan Látal, Miklík (89. Josef Látal),

J. Šálek (60. Karamon), Štauber (46. Hanák), Daněk, Niščak.