SKAŠTICE B – BŘEST 4:1 (0:1)

08.10.2019 09:36

Lukáš Motal, trenér Skaštic B: „Výhra našeho mužstva je naprosto zasloužená. Sice jsme po zbytečné chybě brzy prohrávali, ale ihned po inkasované brance jsme ovládli hru. Soupeře jsme dobrou kombinační hrou přehrávali. Vytvořili jsme si i šance, ale nedařilo se nám je proměnit. Vyrovnat se nám podařilo hned v úvodu druhé půle. A následně brzy přidat i druhý gól. Zápas jsme následně kontrolovali a po hezkých akcích přidali ještě další branky. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon.“

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Po týdnu jsme měli možnost sledovat další derby. Prestižní souboje se Skašticemi mají vždy bojovný náboj a lákají spousty natěšených diváků. Tentokrát měl tento duel ale jednoznačný průběh. Domácí mužstvo bylo během celého utkání nebezpečnější, předvádělo velmi kvalitní kombinační hru a po kompaktním výkonu zcela zaslouženě vyhrálo. A to i přesto, že první poločas po brance Krejčíře a po bravurních zákrocích brankáře Valouška, vyhrálo naše mužstvo. Bohužel to ale bylo z naší strany všechno. V dalším průběhu utkání jsme se už nedokázali prosadit. Naopak domácí tým zápas zlomil hned v úvodu druhého poločasu, kdy dvěma slepenými trefami během pěti minut otočil skóre a výhru si velmi zkušeně pohlídal.“

Branky: 47. a 70. Menšík, 51. Škrabana, 81. Ježák – 6. Krejčíř.

 

Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 125.

Skaštice B: L. Vymětal – Janalík, Bubla, Škrabana, Frýdl (59. Ježák), Icela,

Rosecký (70. Hyánek), Menšík (74. Pitron), Štěpják (75. Navrátil), Sedlák, R. Vymětal (63. Uličný).

 

Břest: Valoušek – Máša, Šálek, Konečný, Bejdák, Jan Látal,

Miklík, Hanák, Trlica (46. Karamon), Josef Látal, Krejčíř.