SKAŠTICE B – BŘEST 3:0 (0:0)

23.09.2021 13:58

Lukáš Motal, trenér Skaštic B: „V utkání jsme podali zodpovědný a soustředěný výkon. V první půli jsme ještě nebyli při zakončení dostatečně důrazní a přesní. Ve druhé půli nás do vedení poslal krásnou střelou Petrúsek. Podle mého názoru to byla zasloužená výhra a těší mě, že jsme neinkasovali. Zápas se hrál ve férové atmosféře. To podtrhl i náš hráč Škrabana, který na konci duelu schválně neproměnil pokutový kop, který byl nařízen asi chybně.“ Šoustek

Lukáš, trenér Břestu: „Dnes se nám v žádném případě nepodařilo herně navázat na dva naše předešlé duely a zaslouženě jsme prohráli. Skaštice měli zápas po většinu času zcela pod kontrolou. Chyběla nám rychlejší, přesnější souhra. Naše příležitosti na vstřelení branky přišli ještě za příznivého stavu 0:0 a 0:1. Štauber ani Daněk své šance ale nedokázali proměnit. Domácí tým byl následně úspěšnější a svými brankami si pro sebe zajistil klidný závěr zápasu.“

 

Branky: 49. Petrúsek, 69. Škrabana, 74. Rosecký.

 

Rozhodčí: Závojský – Chytil, Sobotka.

 

Diváci: 111.

Skaštice B: L. Vymětal – Sova, Bubla, Oračko (62. Rosecký), Ježák (64. Novák),

Uličný (64. Hyánek), Zůvala (62. Pitron), Petrúsek, R. Vymětal (75. Růžička), Škrabana, Sedlák.

 

Břest: Valoušek – Hajdík, Šálek, Janovský (64. Trlica), Konečný, Jan Látal,

Bureš (64. Josef Látal), Šálek, Štauber (80. Hyánek), Daněk (80. Hrabal), Miklík.