SKAŠTICE B – BŘEST 0:2 (0:2)

27.09.2022 06:28

Antonín Sova, trenér Skaštic B: „Hrajeme prakticky se stejným scénářem několikátý zápas po sobě. Fotbalově nás naši soupeři nepřehrají, ale větší touha po vítězství jim k zisku bodů bohatě stačí. Hosté v 11. minutě vedli o dvě branky, když jednoduchým nákopem za obranu šli dvakrát v úniku na brankáře a dokázali to pokaždé zužitkovat. My po celé utkání pořádně neohrozíme hostujícího brankáře. To se pak těžko vyhrává.“

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Byl to první ze série zápasů, které jsou každoročně ostře sledovány našimi fanoušky. Říká se, že derby nemá favorita. Tentokrát to ale asi nebyla pravda. Jsme moc rádi, že jsme dokázali konečně na půdě našeho dnešního soupeře uspět a vyhrát. Průběh zajímavého duelu ovlivnil už samotný úvod. Už ve 12. minutě jsme vedli o dvě branky, když jsme domácí obranu přesnými, kolmými přihrávkami nachytali v nedbalkách. Martin Salajka a Jiří Štauber své samostatné úniky proměnili a stanovili překvapivý začátek zápasu. Až poté převzali iniciativu v držení míče a kombinaci domácí. V nervózním druhém poločase mířilo do našeho pokutového území několik nebezpečných centrů. Naše defenzíva však dnes fungovala na jedničku. Kluci zaslouží za dnešní předvedený výkon, bojovnost a obětavost velkou pochvalu.“

 

Branky: 9. Salajka, 11. Štauber.

Diváci: 66.

Rozhodčí: Vymazal.

 

Skaštice B: Trampota – Pitron, Štěpják, Drábek, Novák, Oračko, Ježák (72. Židlík),

Uličný (85. Růžička), Rosecký (72. Konečník), Zůvala, Škrabana (28. Hyánek).

 

Břest: Valoušek – Hajdík, Horák (68. Mingisultanov), Konečný, Salajka,

Bureš, Šálek (90+3. Hrabal), Štauber (80. Máša), Trlica, Karamon, Miklík.