POČENICE – BŘEST 4:1 (3:0)

09.10.2021 02:00

POČENICE – BŘEST 4:1 (3:0)

Stanislav Juřena, kapitán Počenic: „S výsledkem i předváděnou hrou, můžeme být tentokrát spokojeni. Ve 21. minutě otevřel skóre kanonýr Ordoš, který po přihrávce Juřeny zakončoval do odkryté brány. Druhý zářez zapsal dobře umístěnou ranou Večerka. Těsně před pauzou pak mazáckou kličkovanou zakončil Tesař. Po přestávce Břest rychle snížil, ale myšlenky na drama rozptýlil rychlou odpovědí Juřena, po ideální asistenci Kvapila. Hrálo se před parádní kulisou.“

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „I přes vysokou porážku jsme se ale paradoxně dokázali v určitých herních činnostech oproti minulým duelům zlepšit. Chybělo daleko lepší řešení finální fáze. Znovu jsme se ale nedokázali vyvarovat doslova fatálních chyb při rozehrávce, zcela zbytečných ztrát a nedůrazů před vlastním pokutovým územím, což zkušený soupeř nekompromisně ztrestal a zápas velmi brzy rozhodl.“

 

Branky: 21. Ordoš, 25. Večerka, 43. Tesař, 52. Juřena – 46. Hajdík.

Rozhodčí: Caletka.

Diváci: 120.

 

Počenice: Šesták – Novák, Ordoš, Hrušák (80. Novák), Kunčar, Novotný, Kvapil, Niedermertl,

Večerka (60. Barnet), Tesař (80. Tesák), Juřena.

 

Břest: Valoušek – Hajdík, M. Šálek, Juračka (46. Jos. Látal), Hyánek (69. Máša), Konečný, J

an Látal (85. Hrabal), Bureš (85. Kouřil), J. Šálek, Šaubert (75. Karamon), Trlica.