NĚMČICE - BŘEST 0:0

19.08.2021 07:10

NĚMČICE - BŘEST 0:0

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Chtěli jsme překvapit a obrat favorita z Němčic o body. To se nám podařilo splnit, i když v úvodu si domácí vytvořili několik brankových a nebezpečných situací. Až s přibývajícím časem prvního poločasu jsme se osmělili také my, vyrovnali hru a vytvořili si několik slibných šancí. Také jsme byli svědky velmi pěkného gesta fair-play. Domácí hráč, který vstřelil branku se sám přiznal, že ji vsítil rukou. Ve druhém poločase jsme sledovali vyrovnanou a v horkém počasí vyčerpávající partii. Nezaujatý divák, i když se nakonec nedočkal gólu, se určitě nenudil, protože na obou stranách bylo k vidění mnoho zajímavých brankových příležitostí. Brankáři však chytali skvěle a své spoluhráče mnohokrát podrželi. Závěr byl strhující. Obě mužstva se nechtěla smířit s bezbrankovou remízou, hrála naplno a snažila se překlopit zápas na svou stranu. Remíza je nakonec zasloužená a oba týmy zaslouží pochvalu.“

 

Rozhodčí: Černovský – Chytil.

Diváci: 70.

Němčice: Doležel – Mádr, Lejsek, Nevřela, Kříž, Vymětal (53. Spáčil),

Darebníček, Sklenář (78. Pospíšilík), Kadlec, Batoušek (70. Holý), Zlámal.

 

Břest: Valoušek – Šálek, Koudelníček, Konečný, Jan Látal, Bureš,

Šálek, Josef Látal (65. Daněk), Trlica (65. Kouřil), Karamon, Miklík (83. Máša).