MUŽI Pravčice - Břest 3:6

03.05.2014 18:41

V posledním zápase  základního kola fanoušci viděli bohatou brankovou nadílku. I když po skončení prvního poločasu někteří nevěřili na vítězný dojezd mašinky do cíle, 3 body putují do Břestu. V 11.minutě poslal do vedení 1:0 pravčický Zapletal, na což kontroval Štauber 1:1. Domácí se opět ujali vedení 2:1 a po přímém kopu dorazil hlavou opět Štauber 2:2. V druhém poločase Břest zabojoval a gól přidal Koudelníček a hattrick dovršil Štauber 2:4. Domácí se nedali a snížili na 3:4. Štauber byl střelecky při chuti a pomocí teče domácího hráče skončil míč v síti 3:5 . Domácí dohráli v 10 mužích bez vyloučeného hráče. Ke konci utkání se střeleckého zápisu dočkal i Pohořelský a zakončil na výsledných 3:6.