MUŽI Břest - Zářičí 4:0

08.09.2013 18:07

Sestava :

Fišer - Koryčan, Buček J., Šimurda, Dlabaja, Hudeček, Juračka, Koudelníček, Pohořelský, Žigmund, Daněk  

Střídání :

Šálek,Štauber, Bejdák, Arm, Beliančin  

Branky :  

Daněk 3, Pohořelský  

ŽK : Koudelníček

 

Konečně do Břestu dorazily brankové hody a místní hráči si užili své první vítězství v sezoně.  

Již po prvních deseti minutách hry musel hřiště opustit ze zdravotních důvodů obránce Šimurda a plně ho nahradil již rozehraný Šálek. Za dalších pár minut začal svou střeleckou kanonádu Daněk, který se na listinu střelců tohoto zápasu zapsal rovnou hattrickem. Druhým střelcem , který se prosadil ve druhém poločase, byl Pohořelský. Další snahu, ale již neúspěšné střelecké pokusy měli Žigmund, Hudeček, Koudelníček a několikrát vyslal střelu z větší vzdálenosti Juračka. Branku místního gólmana zkoušel ohrozit mimo jiné "NORMEN" Blažek, dřívější hostující hráč Břestu. Utkání se snažil barevně oživit rozhodčí, který dvakrát "potají" provětral červenou kartu, ale nakonec ji nikomu neukázal. A jak poznamenala místní fotbalová fanynka, za zmínku a ocenění stojí pěkná přihrávka Koudelníčka Daňkovi na třetí gól. A možná právě více takových nesobeckých přihrávek by bylo třeba k dalším vítězným utkáním.