MUŽI Břest - Záhlinice 3:1

20.10.2013 18:39

Sestava : Fišer - Koryčan, Buček J., Motal, Šimurda, Pohořelský, Koudelníček, Juračka, Hudeček, Daněk, Štauber  

Střídání :  Bejdák, Dlabaja, Žigmund  

Branky : Štauber 3  

 

Ještě než si někteří nechali natočit na fotbale své první pivo, ujal se v 5. minutě vedení Břest střelou Štaubera. Záhlinice ovšem nerezignovaly a již ve 13.minutě srovnaly na 1:1. Ve 36.minutě se nabídla šance zvýšit skóre domácích pokutovým kopem , Koudelníček však po vzoru Horvátha neproměnil. Ve 40. minutě hry po zaváhání brankaře Daněk přestřelil a přišel důležitý moment hry, kdy se hostující gólman zranil a opustil hřiště na nosítkách. Ve 44. minutě se stihl po centru před brankou zorientovat Štauber a dát gól do šatny na 2:1. Svým hattrickovým zápisem v 71.minutě dovršil opět Štauber celkovou výhru 3:1.