MUŽI Břest- Mysločovice 9:0

14.10.2013 10:34

Sestava : Fišer - Dlabaja, Buček J., Motal, Koryčan, Hudeček, Koudelníček, Šimurda, Pohořelský, Daněk, Štauber  

Střídání : Bejdák, Karamon, Beliančin, Žigmund  

Branky : Štauber 3, Bejdák 3, Daněk 2, Koudelníček  

 

Kdo strávil slunečné nedělní odpoledne na břestském fotbalovém hřišti, byl určitě spokojen s množstvím vstřelených branek. Muži se sice ze začátku trochu trápili s Mysločovicemi , které je obraly o body v prvním zápase kola, ale po vyloučení hostujícího hráče zhruba kolem 20.minuty zápasu zúročili místní svou nejen početní převahu. Kdo si vsadil na "černého" koně Jiřího Štaubera, tak bodoval, kdo vsadil na "bílého" koně Dominika Bejdáka, ten bodoval rovněž. Svůj střelecký zápis v každém vyhraném utkání si udržuje Daněk, rovněž osvěží příspěvek kapitána Koudelníčka. Teď jen neusnout před zbývajícími posledními dvěma zápasy podzimní části na vavřínech !