MUŽI Břest - Kyselovice B

12.10.2014 17:01

Branky : Zavadil L., Fila

 

V dalším skoro-derby mezi Břestem a Kyselovicemi došlo k podstatnému momentu ve 14.minutě , když po nepřesné přihrávce domácího obránce rychlý protiútok hasil gólman a rozhodčí pískl pokutový kop. Johny Kouřil měl svůj den a penaltu krásně vyrazil a tím se pasoval na MUŽE ZÁPASU.

Ve 30.minutě zakončil do sítě soupeřů Libor Zavadil a místní se ujali vedení 1:0. Střelec první branky nicméně v 38.minutě musel střídat kvůli zranění a do poločasu zůstal stav zápasu nezměněn. V druhé polovině hry se tlak přeléval na obě strany a 83.minutě zvýšil neuspěchanou střelou Fila na 2:0. Tentýž hráč o pár chvil později mohl přidat další branku, ale obrana hostů svého gólmana jistila a střelu do branky nepustila. V závěru utkání měli hosté také střeleckou šanci, ale Kouřil již udržel čisté konto.