Memoriál Josefa Hapala

13.07.2014 21:07

Sobotnímu turnaji "STARÝCH PÁNŮ" přálo počasí, diváci viděli zápasy plné branek i napětí, občerstvení fungovalo na jedničku, šťastlivci si odnesli atraktivní výhry, kdo se zúčastnil - snad byl aspoň s něčím spokojen.

Turnaje se zúčastnili mužstva :

SIGMA Olomouc

FK Holešov

FK Chropyně

SK Břest

 

První zápas nevyšel domácím a do finále s přehledem postoupil Holešov. Druhý zápas udržel diváky v napětí až do penaltového rozstřelu, kde se štěstěna přiklonila na stranu SIGMY. V boji o třetí místo vyšel vítězně Břest a Chropyně skončila na nepopulární bramborové pozici. V utkání o první místo si udržel neporazitelnost a čisté konto Holešov před druhou Sigmou, která měla určitě nejvyšší věkový průměr.

Ceny měl čest předat vnuk Josefa Hapala - Lukáš Hapal.