LUBNÁ – BŘEST 3:0 (1:0)

23.09.2019 10:47

Bronislav Železník, trenér Lubné: „Zápas jsme opět zvládli díky dobrému přístupu celého týmu a dodržování taktických pokynů, které byly před zápasem řečeny. Dobré příležitosti jsme si vypracovali již v průběhu prvního poločasu. Skóre otevřel až výstavní bombou kanonýr Horák po půlhodině hry. Do šaten jsme tak šli s nejtěsnějším vedením. Po hodině hry poté přidal naši druhou branku sedmnáctiletý Kocián, který vstřelil svůj první gól v mužské kategorii. Byla to další krásná branka, když ze dvaceti metrů vymetl šibenici hostujícímu brankáři. Ten samý hráčů o chvíli později utekl po pravé straně a naservíroval míč před téměř prázdnou bránu Kašíkovi, který uzavřel skóre utkání. Opět musím pochválit i naši obrannou fázi, brankář Marák nemusel v podstatě řešit žádnou složitější situaci a připsal si další čisté konto. Tři body zůstaly zaslouženě doma.“

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Zápas se nám absolutně nepovedl. Ve všech ohledech jsme byli horším mužstvem. Prohrávali jsme osobní souboje, nepodrželi jsme míč na svých kopačkách a znovu jsme vyprodukovali mnoho týmových i individuálních chyb. Naopak domácí mužstvo bylo mnohem důraznější, přímočařejší, kompaktnější, vyhovělo si v kombinační souhře a zcela zaslouženě vyhrálo. Na tento zápas musíme hodně rychle zapomenout. Dnes to byl od nás hodně špatný výkon.“

Branky: 27. Horák, 60. Kocián, 75. Kašík.

Rozhodčí: Mucha.

Diváci: 69.

Lubná: Marák – I. Havlík, R. Havlík (87. Kulcsár), Rybenský, Scholz, Kašík,

Dubina (46. Ančinec), Horák, Drápal, Chýla, Kocián (77. Pospíšil).

Břest: Valoušek – Máša, M. Šálek, Koudelníček, Bejdák, Jan Látal (46. Krejčíř),

Miklík (79. Konečný), J. Šálek, Trlica, Daněk, Josef Látal.