LUBNÁ – BŘEST 2:1 (1:0)

12.10.2022 18:42

Bronislav Železník, trenér Lubné: „K dalšímu domácímu vítězství jsme se tak trochu protrápili. Poměrně brzy jsme šli do vedení, když míč uklidil za záda brankáře hostů Horák. Druhý gól přišel zhruba po hodině hry, když nedorozumění domácí obrany využil Kašík. V samotném závěru hosté kosmeticky upravili výsledek utkání. Dnes jsme rádi za tři body, ale výkon určitě optimální nebyl.“ Krajský přebor: V Nedašově berou jednání soupeře jako výsměch! 

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Na těžkém terénu se nehrál pohledný fotbal. Domácí tým se uchýlil k tradičně velmi přesným křížným míčům, kterými nás v určitých fázích zápasu dostával pod tlak. Také standardní situace, které Lubná zahrávala, byly velmi nebezpečné. Po prvním rohovém kopu se už v 7. minutě míč po tečích odrazil k volnému domácímu hráči, který se střelou z hranice malého pokutového území nemýlil. V úvodu druhého poločasu jsme konečně dokázali i my soupeře zatlačit a postupně získávali mírnou převahu. Ale paradoxně právě v tomto našem nejlepším úseku hry jsme po rychlém brejku inkasovali podruhé a zdálo se, že je rozhodnuto. V 90. minutě duel zdramatizoval Tomáš Trlica, když hlavou zužitkoval přesný centr Martina Salajky. V nervózním závěru zápasu jsme ještě sahali i po vyrovnání. Střelu Radka Karamona v posledních sekundách zápasu však stačila domácí obrana pohotově zblokovat.“ 

 

Branky: 7. Horák, 64. Kašík – 90. Trlica. 

Diváci: 100. 

Rozhodčí: Černovský. 

Lubná: Blažek – Rozsypal, I. Havlík (62. Ančinec), R. Havlík, 

Rybenský, Ančinec, Železník, Kašík (84. Bačinský), Makový (62. Konečný), Horák (30. Strohbach), Chýla. 

 

Břest: Valoušek – Hajdík, M. Šálek, Konečný, Salajka, Bureš,

 J. Šálek, Štauber, Hrabal (64. Máša), Trlica, Karamon.