LUBNÁ – BŘEST 0:2 (0:0)

21.09.2020 12:28

BRONISLAV ŽELEZNÍK, TRENÉR LUBNÉ: „Naše trápení bohužel pokračuje. Po velmi slabém výkonu jsme nechali všechny body soupeři. Kromě jediné šance a pár střel ze střední vzdálenosti jsme brankáře hostů v podstatě neohrozili. Byl to z naší strany zmar. Musíme se rychle oklepat a začít hrát zase poctivý

fotbal.

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VEDOUCÍ BŘESTU: „Asi bychom museli zapátrat hluboko do minulosti, kdy jsme naposledy dokázali vyhrát v Lubné. Tentokrát se nám to konečně po dlouhé době podařilo, a to zcela zaslouženě. Zápas jsme zvládli po taktické i herní stránce výborně. Bojovný a koncentrovaný výkon celého mužstva podpořený bezchybnou defenzivou, proti které se silný domácí tým velmi špatně prosazoval. Naše mužstvo si naopak vytvořilo hned několik brankových příležitostí. Vítěznou branku vstřelil v 62. minutě Jan Látal, kterého vyslal do samostatného úniku přesnou přihrávkou Martin Šálek. Pojistku zařídil o patnáct minut později pohotovou střelou zpoza šestnáctky Petr Vyrobík. Jsme spokojení. Naše výkony mají stoupající tendenci.“

Branky: 62. Látal, 85. Vyrobík.

Rozhodčí: Žigmund.

Diváci: 41.

Lubná: Marák – I. Havlík (80. Bačinský), R. Havlík, Rybenský (38. Palička),

Kulcsár, Ančinec, Kašík, Chýla, Kocián (80. Bačinský), Běták, Ančinec.

Břest: Hanák – Šálek, Koudelníček, Miklík, Konečný, Jaroslav Látal (90. Kouřil),

Šálek (87. Josef Látal), Štauber (83. Hajdík), Trlica (73. Vyrobík), Karamon, Daněk.