LUBNÁ – BŘEST 0:0

12.04.2022 08:40

 

Bronislav Železník, trenér Lubné: „Po dvou vydařených utkáních se nám tento zápas příliš nepovedl. To co nás zdobilo v minulých zápasech, nám bohužel chybělo. Nebylo to z naší strany prostě ono. Vstřelili jsme branku, která nebyla uznána. To asi rozhodlo. I přesto jsme si vypracovali pár šancí, které mohli skončit gólem. Troufnu si říci, že oba týmy podrželi brankáři. Proto jsme se asi rozešli bez branek. Remízové utkání v domácím prostředí hodnotím jako ztrátu, ale cením si nuly vzadu.“

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Domácí mužstvo na nás vyrukovalo možná někdy až strojovým systémem nakopávaných kolmých nebo křižných míčů, na které velmi dobře sbíhali útoční hráči. Vyhrávali osobními souboje a velmi často nás dostávali pod tlak. Musím sportovně přiznat, že jsme po většinu zápasu nedokázali najít protihru. Naše snaha podržet míč na svých kopačkách nebo sehrát souvislejší kombinační akci narážela na velmi důrazného soupeře. Přesto jsme si největší šanci na rozhodnutí pro diváka ne moc atraktivního a málo pohledného duelu vytvořili nakonec právě my. Po jedné z mála vydařených kombinací se dostal do samostatného úniku Miroslav Bureš, který ale bohužel v koncovce selhal. Na obou stranách se několikrát zaskvěli i brankáři, kteří svými zákroky svá mužstva podrželi. Naše hráče bych chtěl pochválit za obrovskou bojovnost a obětavost. Zejména defenzívní hráči odehráli velmi náročný zápas, který zvládli na výbornou. Bohužel negativní stránkou je stále špatná produktivita. Pokud nebudeme dávat góly, tak těžko můžeme vyhrávat. Na tom musíme v dalších zápasech zapracovat.“

Diváci: 84.

Rozhodčí: Zalabák.

Lubná: Marák – Havlík, Železník, Chýla, Makový, M. Ančinec,

Šiška (61. Sládeček), D. Ančinec (46. Ševčík), Scholz, Havlík, Kašík.

 

Břest: Valoušek – M. Šálek, Koudelníček, Konečný (85. Máša), Bureš,

J. Šálek, Štauber, Trlica, Karamon, Daněk, Miklík.