KROMĚŘÍŽ B – BŘEST 3:0 (1:0)

04.11.2021 01:44

KROMĚŘÍŽ B – BŘEST 3:0 (1:0)

 

Radovan Budín, hráč Kroměříže B: „Poslední utkání jsme odehráli na hlavním hřišti pod umělým osvětlením. Myslím si, že to byla zasloužená odměna na závěr soutěže jak pro nás, tak pro hosty z Břestu. Do utkání jsme opět nastoupili v omlazené sestavě, kdy v základní sestavě nastoupili hned dva hráči mladšího dorostu a další byli nachystaní na střídačce a zasáhli postupně do utkání. Celé utkání bylo velmi kvalitní. Hosté se snažili aktivně bránit a my jsme opět byli aktivnější v ofenzivních věcech. V prvním poločase jsme si jich pár vytvořili, ale proměnili pouze jednu z pokutového kopu. Ve druhém poločase už šancí na naší straně bylo více a chyběla nám jen potřebná kvalita, abychom zvítězili větším rozdílem. I tak musím pochválit Břest, protože to byl jeden z nejlepších soupeřů, který k nám přijel. Navíc měl výbornou diváckou podporu. My jsme velmi rádi, že jsme splnili cíl a jdeme do zimní pauzy na prvním místě.“ Lukáš

Šoustek, trenér Břestu: „V našem posledním podzimním utkání se překvapení bohužel nekonalo. Lídr tabulky zápas zvládl a zaslouženě vyhrál. V žádném případě jsme, ale nepůsobili odevzdaným dojmem. Naši hráči zápas odjezdili a tvrdě odpracovali, čímž domácímu favoritovi duel určitě ztížili. Věděli jsme, že budeme pod velkým tlakem a snažili jsme se na to připravit. Prakticky celou dobu jsme odehráli v hlubokém defenzivním bloku a v závěru už nám docházely síly. Škoda jen, že se nám nepodařil lépe vyřešit a proměnit alespoň jeden z rychlých protiútoků a zápas více zdramatizovat. Rád bych také za kluky poděkoval všem fanouškům, kteří nás po celý zápas povzbuzovali a vytvořili fantastickou diváckou kulisu. Je neuvěřitelné, jaká může být na utkání okresního přeboru atmosféra. Užili jsme si to. Moc si toho vážíme.“

 

Branky: 27. Joura, 50. Dočkal, 78. Bíbr.

Rozhodčí: Zakopal.

Diváci: 180.

 

Kroměříž B: Benedikt – Švajda, Joura (74. Svozil), Klečka (69. Pochylý),

Heinz, Pospíšil (56. Bíbr), Dobrý (56. Pecina), Dočkal, Malošík (69. Čečatka), Budín, Petr.

 

Břest: Valoušek – M. Šálek, Janovský, Konečný, Máša, Bureš, J. Šálek,

Štauber, Trlica, Kamarov (14. Hrabal, 81. Kouřil), Miklík.