DOROST Zdounky-Břest

20.05.2015 19:16

Neděle 17.5.2015 , k dalšímu mistrovskému utkání krajské dorostenecké soutěže sk.B , jsme zajížděli opět jen se dvanácti hráči , oslabeni o nemocné Adama Štěpjaka a Martina Glozygu . Přesto jsme zabodovali v jarním kole s vysokým vítězstvím nad nebezpečnými Zdounkami 9:1.

 

sestava :

 Máčala Roman

 

Hanák Vojta         Pospíšil Václav             Miklík Petr

                 Buček Dan

Niščák Martin     Látal Josef       Šálek Jara      Látal Jenda

 

                   Krejčíř Honza           Bejdák Dominik

střídal Hanák Vaclav

 

branky: Bejdák Dominik 7 , Šálek Jara , Krejčíř Honza

 

 Zdounky měly v jarní části soutěže několik dobrých výsledků , mimo jiné porazily silné Koryčany . Ale hned po zahájení zápasu naše hra , dobře dirigovaná Vaškem Pospíšilem a spolehlivou hrou celé obrany , naznačila , že půjdeme za svým cílem a to vítězstvím . Navíc  brzy začal po trochu slabších 

střeleckých výkonech z počátku jarního kola , prodávat svůj zabijácký instinkt Bejdák . Dvěma góly v podstatě určil další vývoj zápasu . Začaly přicházet nové šance . Navíc šly nahoru výkony dalších hráčů , hlavně nejmladší chlapci Niščák a především Honza Krejčíř , který po dlouhodobém zranění překvapil svojí fotbalovostí . Domácím naše obrana nedovolila dotáhnout do gólového efektu ani náznaky šancí . Po celkem vyrovnané hře ve středu hřiště jsme si vytvářeli další brankové příležitosti , které nekompromisně proměňoval Dominik Bejdák z cekovým součtem sedmi gólů , vytvořil střelecký rekord . Dvěma góly k celkovému scóre přispěli ještě po bratrské spolupráci , Honza Krejčíř a Jarek Šálek . Domácí , když bylo již o

výsledku rozhodnuto , snížili jediným gólem na konečný stav zápasu.

 

Trenér Ladislav Popela