DOROST - TURNAJ v Lověšicích

29.06.2014 16:12

V sobotu 28.6.2014 se družstvo dorostenců SK Břest zúčastnilo fotbalového dorosteneckého turnaje , který pořádal Union Lověšice .

Obsazení turnaje : Union Lověšice ,Sokol Dub nad Moravou , SK Kozlovice , Sokol Mrlínek a SK Břest . Systém turnaje byl na zmenšené ploše počet hráčů 1+6 , každý s každým 2x25 minut.
Výsledky : SK Břest v. U Lověšice 4:0 , Dub nad Moravou v. SK Břest 3:9 , SK Břest v. Mrlínek 7:1 , SK Kozlovice v. SK Břest 1:2 .
Hráči SK Břest :  Vařecha Pavel , Glozyga Martin , Buček Dan , Látal Josef , Látal Jan , Šálek Jaroslav , Štěpjak Adam , Bejdák Dominik .
Bejdák byl s 12 góly nejlepším střelcem a byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje .
Dorostenci tak v letošním roce dosáhli dalšího úspěchu . Turnaje se již nezúčastnili hráči , kteří jsou věkově v kategorii mužů. Z avizovaných hráčů Žalkovic se bohužel ukázal jen Adam Štěpjak , který podal velmi dobrý  výkon .

trenér Ladislav Popela