DOROST Nedachlebice - Břest

13.05.2015 13:00

Mistrovské utkání krajské dorostenecké soutěže sk.B , Zlínského kraje v neděli 3.5.2015 hraném v Nedachlebicích .

 

Sestava SK Břest : 

 

 Máčala Roman

Miklík Petr        Glozyga Martin              Štěpjak Adam

                               Zapletalík Tonda

 Hanák Vojta       Šálek Jara      Pospíšil Václav      Látal Jenda

 

                Niščák Martin    Bejdák Dominik

 

                                       střídali: Hanák Václav                           

 

  Na zápas jsme odjížděli opět ve velmi zúžené sestavě . Obětavě chtěl nastoupit  dlouhodobě zraněný Tonda Zapletalík , to ovšem nebyla dobrá volba , protože již po deseti minutách hry , po celkem jednoduchém souboji , zůstal Tonda ležet s obnoveným zraněním . Byl jsem nucen střídat . Do hry nastoupil  velký bojovník Vašek Hanák , má však trochu potíže se zpracováním míče , tento nedostatek však nahrazuje velkou bojovností . Soupeř na nás vyrukoval bojovností a tvrdostí . Spoléhal na svého kapitána a rychlost hráče s číslem dvanáct , který navíc používal dost neferové zákroky , pan rozhodčí však tyto přehlížel s naprostým klidem. Hra v poli byla poměrně vyrovnaná , domácí však byli v útočné fazi naprosto bezzubí. Naše hra vycházela z bezchybné hry celé obrany , zvlášť konstruktívní stoperská dvojice umožňovala vytvářet brankové situace . Výsledek dva nula pro nás , byl nakonec zaslouženou odměnou za předvedenou hru . 

 

 

Trenér Popela