DOROST Napajedla - Břest 0:5

19.08.2014 20:14

V neděli 17.8. 2014 odehrálo dorostenecké družstvo SK Břest další mistrovské utkání krajské soutěže sk. B zlínska s FK Napjedla na hřišti SK Topolná. Výsledek 0:5 , když branky stříleli : Látal Jenda 2 , Glozyga  , Látal Josef  , Bejdák  .


sestava :   Máčala Roman - Buček Dan ,  Glozyga Martin ,  Štěpjak Adam , Zapletalík Antonín , Pátík Lukáš , Šálek Jar. , Látal Josef ,  Látal Jan , Bejdák Dominik , Otáhalík David
střídali : Vařecha Pavel , Miklík Petr , Stárek Radim
 
   Zápas se hrál na hřišti v Topolné , terén , zřejmě po sobotním lijáku,  byl dosti těžký . Naše družstvo , přestože v nové soutěži je hodně obměněné , získalo zasloužené vítězství . Výsledek je vzhledem k šancím , včetně neproměněné penalty, pro domácí ještě lichotivý . Hlavním spalovačem i s trochou smůly , se prezentoval  loňský nejlepší střelec Dominik Bejdák , kterému se přece jen v závěru zápasu podařilo jeden gól vstřelit .
    Spolehlivý výkon podal brankář Roman Máčala a Adam Štěpjak , nadprůměrné výkony pak Martin Glozyga a  bratři Látalovi .
    Tři body z hřiště soupeře jsou jistě dobrým počinem , mnohem těžší soupeři nás zřejmě čekají v průběhu daší sezony . Proto zůstáváme v prognózách na zemi .
    Potěšitelný byl zájem diváků , když vypravený autobus byl téměř zaplněn a další diváci přijeli vlastní dopravou, i na kolech .
   Chtěl bych ještě touto cestou poděkovat Věrušce a paní Smýkalovým za mimořádné a nezvyklé občersvení , které chlapcům připravily.

  trenér  Ladislav  Popela