DOROST Kněžpole - Břest 0:4

19.10.2014 19:01

Neděle 19.10.2014 mistrovské utkání krajské fotbalové dorostenecké soutěže zlínska , skupina B
FK Kněžpole v. SK Břest 0:4 , góly : Látal Jenda , Buček Dan , Bejdák Dominik , Glozyga Martin .
 
sestava : 

      Máčala Roman
 

Hanák Vojta                    Glozyga Martin                          Štěpjak Adam
                           Zapletalík Antonín
Buček Dan             Látal Pepa            Šálek Jara              Látal Jenda
 
             Janovský Patrik          Otáhalík David
 
střídali : Bejdák Dominik , Gojrev Ilja , Hanák Václav
 
  Do základní sestavy nebyli zařazeni hráči Bejdák a Gorjev z důvodu neúčasti na několika trénincích , svojí výkonností však do ní patří . Věřím , že si tuto skutečnost včas uvědomí a budou do budoucna oporami jako doposud.
  Zápas na hřišti soupeře , který má problémy s malým počtem hráčů , jsme od počátku  i přes celou řadu nepřesností  po celý zápas měli pod kontrolou . Poměrně brzy vsítil po pěkném naběhnutí do šestnáctky  Jenda Látal gól . Navíc se po nezaviněné srážce zranil domácí hráč a protože na střídačce neměli náhradu , dohrávali od 35 minuty  zápas v 10 hráčích . To však byl již stav 2:0 a byla otázka času kdy skóre naroste . Hra však byla i nadále z naší strany velmi nepřesná . Druhý poločas po vystřídání několika hráčů dostala přece jen vyšší parametry , přesto několik vyložených šancí z důvodo zbrklosti zůstalo nevyužito . Zvlášť Vojta Hanák v tom přímo vynikal . Bejdákovi se přece jen , sice po chybě brankáře , podařilo vsítit třetí gól , který byl i přes obětavost domácích hráčů definitívní tečkou. Po stálé převaze pak dorazil čtvrtý gól utkání Martin Glozyga . Vítězství na hřišti soupeře potvrdilo fakt , že jsme na cizích hřištích doposud neprohráli .
 
trenér Popela