DOROST Břest - Zdounky 5:1

05.10.2014 14:44

 

Mistrovské fotbalové utkání krajské dorostenecké soutěže zlínska sk.B , neděle 5.9.2014 mezi SK Břest a FK Zdounky . Výsledek 5:1 , branky Bejdák 3 , Šálek J.1 , Otáhalík D. 1


                                 sestava :                                                                     

     Máčala Roman
 
Hanák Václav                Glozyga Martin                          Štěpjak Adam
                       Zapletalík Tonda
 
Buček Dan              Šálek Jara                  Látal Pepa             Látal Jenda
 
     Bejdák Dominik            Otáhalík David
 
střídali : Giorev Ilja , Janovský Patrik , Krejčíř Honza , Hanák Vojta .
 
Vzhledem k tomu , že za naše družstvo nastupují i někteří chlapci ze Žalkovic. se jedno utkání po dohodě odehrálo na hřišti Sokola Žalkovice . I tak byl zápas odehrán jako na hřišti domácím , včetně výsledku . Základní sestava byla stanovena  tak, aby si zahráli všichni . Bohužel Vašek Hanák hned od počátku projevil svoji nezkušenost v obraně a začaly problémy , které bylo nutné řešit . Místo nejistého Václava nastoupil Ilja Giorev a obraz hry se rázem změnil v náš prospěch . Začaly padat góly . První dal Bejdák , který v průběhu utkání vsítil další dva a branky na konečných 5:1 přidali Otáhalík a Šálek .                           
Celkově jsme soupeře , který má celou řadu hráčů z Kroměříže , přehráli hlavně v koncovce . Diváci byli s hrou našeho družstva spokojeni .
 
trenér Ladislav  Popela