DOROST Břest - Rataje 9:1

04.05.2014 17:51

Sestava : Kouřil - Stárek T., Karamon, Šálek M., Miklík, Látal Jan, Šálek J., Látal Josef, Janovský, Hanák Vojtěch, Bejdák  

Střídání : Krejčíř, Stárek R., Hanák Václav, Vařecha, Buček  

Branky : Bejdák 5, Látal Jan 2, Hanák Vojtěch, Karamon  

 

Početná skupina diváků přišla slunečné nedělní odpoledne povzbudit dorostence. Hořkou pilulku museli domácí hráči spolknout již v 6.minutě, kdy se hosté ujali vedení 0:1 , ale v 11.minutě začal svou brankovou kanonádu Bejdák, který vstřelil celkem 5 gólů. Další branky vstřelili Látal Jan, Hanák Vojtěch a Karamon. Místní fanoušci byli určitě spokojeni s celkovým počtem gólů, nutno podotknout, že hosté hráli od 30.minuty v deseti bez vyloučeného hráče.

 

Doufejme, že se dorostenci nevystříleli a příští týden v Žalkovicích se jim také nějaká branečka zadaří ;-) .