DOROST Břest - Morkovice

11.08.2014 12:58

V neděli 10.8.2014 odehrálo družstvo dorostu SK Břest první mistrovský zápas Krajské soutěže Zlín sk. B.

Břest - Morkovice  3:1 , góly  Patrik Janovský 1 , Dominik Bejdák 2

Družstvo nastoupilo v sestavě:

Roman Máčala

Petr Miklík                  Martin Glozyga                    Adam Štepjak

Daniel     Buček

Lukáš Pátík          Látal Josef             Jara Šálek               Jenda Látal

Patrik Janovský                                Dominik Bejdák

.
střídali : Pavel Vařecha , Radim Stárek

Družstvo podalo celkem obstojný výkon, zvlášť v první dvaceminutovce,  kdy vsítilo dvě branky . I v dalším průběhu zápasu si udrželo mírnou převahu s celou řadou vyložených šancí , které bohužel zůstaly nevyužity. Zvlášť v obranné fázi soupeři téměř nic nedovolili. Zdálo se , že po vstřelení třetí branky v 78. minutě je rozhodnuto, ale hráči nepochopitelně zvolnili a dovolili soupeři snížit , naštěstí již neměl čas s vysledkem něco udělat .
Zápas přinesl hráčům novou zkušenost a také poučení , že je nutné hrát až do závěrečného hvizdu .

K příštímu mistrovském utkání zajíždí družstvo dorostu v neděli 17.8. do Napajedel .
                                                                                                                                         trenér Ladislav  Popela