DOROST Břest - Boršice 2:1

12.10.2014 16:57

Neděle 12.10.2014 mistrovské fotbalové utkání dorostu , krajská soutěž skupina B , SK Břest v. Boršice 2:1.

Branky Hanák Vojta , Bejdák Dominik .


                                                     sestava :                                                     

Máčala Roman
 
Gjorev Ilja                   Glozyga Martin                         Štěpjak Adam
                Zapletalík Antonín
 
Buček Dan                    Šálek Jara        Látal Pepa                Látal Jenda
 
 
                  Hanák Vojta                       Bejdák Dominik
 
střídali : Janovský Patrik , Krejčíř Honza
 
Další utkání se soupeřem , který je v tabulce pod námi , bylo hodně vyrovnaným soubojem . Hra se odehrávala většinou ve střední části hřiště . I když jsme v útočné fázi byli přece jen aktivnější , příliš jsme se do brankových šancí nedostávali . Při jednom z mála soupeřových průniků do šestnáctky , unikl obráncům útočník hostí , který přepadl přes vyběhnuvšího brankáře , píšťalka rozhodčího však zůstala němá . Při jednom z protiútoků tečoval centr z pravé strany Vojta Hanák do sítě a vedení jsme udrželi až do skončení první půle .
  Krátce po zahájení druhého poločasu hosté z podobné akce vyrovnali a nerozhodný stav i přes naší snahu zůstával téměř do závěrečné fáze zápasu . Když unikl asi dvanáct minut před závěrečným hvizdem ( hosté reklamovali ofsid ) Bejdák a vsítil vítězný gól našeho družstva . Hra se celkově nedařila záložní řadě , navíc si  poměrně těsně soupeřovi obránci hlídali střelce Bejdáka , který po nemoci neoplýval jistotou . Takže celkový obraz hry příliš v náš prospěch nevyzněl , přesto zisk tří bodů je pro nás cenným ziskem .
 
trenér Popela