DOROST Břest- Bezměrov

07.10.2015 13:16

Mistrovské utkání okresního přeboru dorostu , SK Břest v. Ajax Bezměrov v neděli 4.10. 2015 hraném  na opět výborně připraveném hřišti , za ideálního fotbalového počasí s výsledkem 15 : 0 . O góly se podělili Janovský Patrik 3 , Dominik Bejdák 3, Honza Krejčíř 3 , Luboš Brázdilík 2 , Honza Buchta 1 , Jenda Látal 1 ,David Gyurek 1, Jarek Šálek 1 .

                                                                                                               Sestava :                                                                                                         Václav  Hanák
 
Lukáš Pavlák              Luboš Brázdilík                               Vojta Hanák
                                   Jarek Šálek
 
Martin Niščák             Jenda Látal           Patrik Janovský        Honza Buchta
 
          Dominik Bejdák         Honza Krejčíř
 
  
 střídali : Pavel Vařecha , David Gyurek , Martin Halizendar
 
průběh zápasu bez komentáře !   

   trenér Popela