BŘEST - ZÁHLINICE 0:6 (0:3)

29.08.2022 05:55

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Záhlinice disponují zkušeným a rychle kombinujícím týmem, na který jsme dnes prostě neměli. Na těžkém, kluzkém terénu jsme za naším soupeřem zaostávali prakticky ve všem. Rozdíl v důrazu, v přesnosti přihrávek, zpracování nebo v prvním dotyku s míčem byl bohužel až příliš velký. V úvodu zápasu měl první velkou šanci Martin Salajka, když z ostrého úhlu na hranici malého vápna neprostřelil hostujícího brankáře. Potom už počítali brankové příležitosti jen fotbalisté Záhlinic a také díky našim doslova brutálním chybám při rozehrávce si s chutí zastříleli. Tolik zbytečných a hloupých ztrát na vlastní polovině hřiště nebo dokonce už v předbrankovém prostoru si příště nemůžeme dovolit.“

 

Branky: 37. a 82. Dutkevič, 16. D. Malát, 18. Paštěka, 49. Dušek, 50. P. Malát.

Diváci: 68.

Rozhodčí: Závojský.

 

Břest:Valoušek – M. Šálek, Koudelníček, Konečný, Salajka, J. Šálek (68. Hrabal),

Štauber, Trlica, Karamon (58. Máša), Miklík, Látal (46. Mingisultanov).

 

Záhlinice: Černocký – Mrhálek (65. Pospěch), Novotný, Navrátil, Kubík, Dušek,

Jakvid, Paštěka, Dutkevič, D. Malát (83. Hlavinka), P. Malát (70. Motal).