BŘEST – TUČAPY 4:1 (2:1)

16.09.2019 10:43

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Velmi důležité vítězství, nejen kvůli zisku plného počtu bodů, ale také pro zlepšení sebevědomí mužstva. K výhře nás nasměroval už úvod zápasu, který nám vyšel perfektně. Ve 12. minutě jsme vedli po brankách Koudelníčka a Jaroslava Šálka 2:0. S přibývajícím časem se ale hra srovnala. Hostující tým z Tučap si svou bojovností a zejména díky našim chybám a nedůrazům v defenzívě vypracoval několik příležitostí na zkorigování skóre. Ve 35. minutě se mu to brankou Petra Sedláčka opravdu podařilo a bylo jasné, že nás nečeká snadný zápas. Druhý poločas jsme i přes opatrný začátek odehráli velmi dobře. V defenzívní činnosti jsme soupeři už nic nedovolili, naopak v útočné fázi jsme byli přeci jen fotbalovější a v kombinaci přesnější. Definitivní rozhodnutí a podobu konečného stavu určil dvěma brankami v 69. minutě a v nastavení Dominik Bejdák.“

Branky: 69. a 91. Bejdák, 8. Koudelníček, 12. J. Šálek.

Rozhodčí: Křepelka.

Diváci: 100.

Břest: Valoušek – Máša (57. Niščak), M. Šálek, Koudelníček, Konečný,

Bejdák, Miklík, J. Šálek (77. Hanák), Trlica, Daněk (87. Juračka),

Josef Látal (46. Štauber).

Tučapy: Crhák – Navrátil, P. Sedlařík (85. Bryol), Karol, T. Sedlařík,

Kosek, Sedláček, Krajcar (77. Gába),

Novák, Pumprla, Bačík.