BŘEST – STŘÍLKY 3:2 (1:0)

08.06.2022 06:17

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Pro oba soupeře to byl doslova zápas roku. Matematika v tabulce je neúprosná a bylo jasné, že vítěz tohoto vzájemného duelu se může výrazně přiblížit záchraně. Po dvou brankách Konečného a jedné Štaubera jsme vedli už 3:1. Nicméně Střílky s vědomím jak důležité utkání hrají, nic nezabalily. Po pohledné akci snížily na rozdíl jedné branky a nadále předváděly velmi bojovný a kvalitní výkon. Naši hráči byli přeci jen fotbalovější a dokázali se prokombinovat do rychlých protiútoků. Při jednom z nich se řítil sám na branku Bureš. Hostující gólman ho fauloval mimo pokutové území a po červené kartě musel předčasně do šaten. Tento okamžik zápas asi definitivně rozhodl. Jsme moc rádi, že jsme tento náročný zápas zvládli. Kluci zaslouží velkou pochvalu. Jedinou kaňkou je zranění naší brankářské jedničky Dalibora Valouška, který bohužel ze zápasu musel odstoupit.“

 

Branky: 14. a 55. Konečný, 60. Štauber – 53. a 67. Hubr.

ČK: 87. Maša.

Diváci: 52.

Rozhodčí: Vymazal.

Břest: Valoušek (67. Hanák) – Koudelníček, M. Šálek, Bureš, J. Šálek, Konečný,

Štauber, Trlica (78. Hajdík), Karamon, Daňek, Látal.

 

Střílky: Maša – Kryštof (46. Elzner), Hanák, Absolon (66. Blaž), Zakravač,

Holub, Dvořák, Posolda, Klem (87. Handl), Hubr, Nezdařil.