BŘEST – SP. HULÍN 3:2 (2:2)

15.10.2021 12:01

BŘEST – SP. HULÍN 3:2 (2:2)

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Byl to hodně náročný a nervózní duel. I přes velmi dobrý začátek zápasu, kdy jsme rychle 2:0, se konečný výsledek nerodil vůbec snadno. Houževnatý a velmi dobře kombinující soupeř po dvou našich ztrátách míče ve středu pole ještě do poločasu vyrovnal na 2:2. Ještě hůře nám bylo v 52 minutě. Opora týmu brankář Valoušek zaváhal a nepřesnou rozehrávkou vybídl k samostatnému úniku napadajícího útočníka. Stoper Šálek hasil nepřesnost jen za cenu faulu a viděl červenou kartu. Následovalo dlouhé oslabení, během něhož jsme přežili několik brankových příležitostí hostujícího týmu. Odměna za bojovný výkon přišla v 85 minutě, kdy se z přímého kopu trefil Jan Látal, zkompletoval hattrick a rozhodl utkání.“

 

Lubomír Lanča, ved. mužstva Hulína: „Začátek utkání naši hráči zaspali a po zbytečné penaltě a chybě brankáře jsme prohrávali 0:2. Do konce poločasu jsme díky přeskupení postů v sestavě srovnali na 2:2. Ve druhém poločase jsme šli za třemi body, ale dvakrát nás zastavila tyčka, několikrát velmi diskutabilní posouzení postavení mimo hru domácím pomezním rozhodčím a řada nedotažených akcí, ze kterých jsme mohli skórovat. V době největšího tlaku při brejku domácích přišel faul a domácí z přímého kopu opět za přispění našeho gólmana šli do vedení, které ve vypjatém závěru udrželi.“

 

Branky: 8., 18. a 85. Látal – 33. Číhal, 40. Pospíšilík.

 

ČK: 52. M. Šálek.

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 90.

Břest: Valoušek – Hajdík, M. Šálek, Janovský, Hyánek (46. Štauber, 89. Máša),

Konečný, Látal, Bureš, J. Šálek, Karamon, Daňek.

 

Sp. Hulín: Stibor – Dunda, Blažek, Michálek, Bejtkovský, Číhal, Zaoral, Pumprla,

Pospíšilík, Hradil, Kubo.