BŘEST - SKAŠTICE B 1:0 (0:0)

29.09.2020 20:44

LUKÁŠ ŠOUSTEK, VEDOUCÍ BŘESTU: „Tentokrát zápas moc fotbalové krásy nepobral. Hra obou mužstev byla rozháraná a kouskovaná drobnými taktickými fauly. Hosté zahrozili jen několika pokusy ze střední vzdálenosti. Zápas ovlivnila 55. minuta, kdy byl v pokutovém území při samostatném úniku sražen Daněk. Následovala červená karta a pokutový kop, který proměnil Koudelníček. V třicetiminutové přesilovce jsme ale nedokázali duel definitivně zlomit druhou brankou. Prakticky až do konce zápasu jsme se museli obávat, aby bojovnému soupeři nevyšla, byť jediná akce k vyrovnání.“

 

VOJTĚCH MENŠÍK, TRENÉR SKAŠTIC B: „Po bezbrankovém poločase, kdy se akce střídaly na obou stranách, se domácí ujali vedení z penalty. Naši hráči si i v deseti vytvořili mírnou převahu, ale přes pozorně hrající obranu se neprosadili a proto se skóre již nezměnilo.“

 

Branky: 56. z pen. Koudelníček.

Rozhodčí: Zakopal. Diváci: 99.

 

Břest: Valoušek – Juračka (82. Hajdík), Šálek, Koudelníček, Konečný, Jan Látal (90. Josef Látal),

Šálek, Štauber (66. Štauber), Trlica (46. Vyrobík), Karamon, Daněk (88. Kouřil).

 

Skaštice B: Vymětal – Štěpják, Sedlák, Bubla, Oračko, Rosecký (70. Pitron),

Zaoral, Drábek, Škrabana (59. Hyánek), Ježák, Uličný.