BŘEST – RYMICE 5:0 (1:0)

29.10.2021 20:05

BŘEST – RYMICE 5:0 (1:0)

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Důležitá výhra a důležitý bodový zisk, který snad vnese do našeho týmu potřebný klid. Naše mužstvo prakticky během celého zápasu dominovalo, kontrolovalo hru a zejména v kombinaci bylo určitě jistější a přesnější. Ráz utkání stanovil hned samotný úvod, kdy jsme skórovali už po několika sekundách hry, což nám zcela určitě pomohlo k dnešnímu velmi dobrému výkonu. Jsem moc rád, že díky příznivému průběhu zápasu si větší časový úsek mohli zahrát i hráči širšího kádru.“

 

Martin Kaňa, hráč Rymic: „I v tomto kole svírala náš tým marodka, ale bylo by hloupé se na ni tentokrát vymlouvat. V první půli šlo ještě o bankově celkem vyrovnaný zápas, ale druhá část zápasu se nám povedla asi nejhůř v sezoně. Dvě inkasované branky zkraje poločasu předurčily naše naděje k zisku bodů k záhubě. A když jsme při útocích nedokázali pořádně vystřelit ba si ani pořádně přihrát, domácí nám vstřelili ještě dvě branky.“

 

Branky: 1. a 86. Bureš, 47. Karamon, 86. Juračka, 90. Kouřil.

 

Rozhodčí: Sucharski.

Diváci: 130.

 

Břest: Valoušek – M. Šálek, Hyánek (46. Karamon), Konečný, Látal (67. Máša),

Bureš, J. Šálek, Štauber (80. Juračka), Trlica (80. Kouřil), Daňek, Miklík.

 

Rymice: Krejčí – Doležel, Bačík, A. Medek (31. Janalík), Machovský, Odložilík (64. Kaňa),

Fuksa, Petrovský, Šimčík, Plhal (73. E. Medek), Matuška (74. Kozubík).