BŘEST - RYMICE 1:3 (1:3)

13.10.2020 06:18

LUKÁŠ ŠOUSTEK - TRENÉR SK BŘEST: „Dnešní zápas proti nováčkovi soutěže se nám vůbec nepovedl. Klíčovým důvodem byla bezesporu absence osmi hráčů, kteří léčí chřipky, nachlazení, někteří jsou v karanténě a čekají je testy. Je to jen sport a nemá cenu v této těžké době riskovat zdraví. Těch změn v sestavě bylo prostě moc a nedokázali jsme se s tím lépe popasovat. Nešla nám kombinační hra, ztráceli jsme spoustu míčů ve středu pole a účelně hrající Rymice naše chyby dokázaly potrestat. Ve druhém poločase už to bylo z naší strany lepší a několikrát jsme byli blízko kontaktního gólu. Definitivní rozhodnutí přišlo deset minut před koncem, kdy nám pan rozhodčí vyloučil hned dva hráče. Tuto skutečnost mě nepřísluší komentovat. Závěr jsme bohužel nezvládli a zbytečně jsme se ještě více oslabili.“

MARTIN KAŇA, HRÁČ RYMIC: „V posledním zápase před pravděpodobně delší pauzou než čtrnáct, jsme potřebovali bodovat. Od začátku jsme pro to dělali všechno, co bylo v našich silách a úsilí se nám vrátilo zpět v podobě povedeného úniku a pohotově vstřeleného gólu. Do konce prvního poločasu, ve kterém se toho dělo mezi týmy opravdu hodně, se nám zadařilo ještě dvakrát, z čehož jeden gól byl z penalty. Za tři body můžeme být vděčni Matuškovi, který dokázal třikrát rozvlnit síť a zajistil nám tak vítězství. Ve druhé půli se toho fotbalově událo velmi málo, a i když jsme nakonec hráli pár minut proti devíti, nepodařilo se nám přidat další gól.“

Branky: 42. Látal – 2., 33., 37. z pen. Matuška.

Rozhodčí: Kolář.

 

Břest: Valoušek – Hajdík, Koudelníček, Juračka (71. Máša), Látal,

Štauber (78. Hanák), Trlica, Karamon, Daněk, Vyrobík, Niščák (74. Kouřil).

 

Rymice: Š. Kováč, Medek, Doležel, Petrskovský, A. Kováč,

Mlčák (88. Janalík), Matuška, Paták, Machovský, Fuksa (88. Zapletal), Čada.