BŘEST – POČENICE 2:1 (1:0)

26.05.2022 11:31

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „V úvodu jsme byli lepší. Slabá produktivita, se kterou se bohužel potýkáme prakticky celou sezonu, zapříčinila, že jsme duel nerozhodli dříve. Na branku Jaroslava Šálka už nedokázal nikdo gólově navázat a tak zkušený a velmi bojovný soupeř vycítil svou šanci. Ve druhém poločase byl tým Počenic velmi nebezpečný a vytvořil si spoustu brankových příležitostí, které ovšem bravurně likvidoval muž zápasu Dalibor Valoušek. Náš brankář byl dnes rozdílovým hráčem a svým skvělým výkonem nám dnes vyhrál zápas. V 74. minutě napřáhl zpoza pokutového území Radoslav Karamon a krásnou střelou nás poslal do dvoubrankového vedení. Hostující mužstvo stále pokračovalo v aktivní a riskantní hře. Odměnou hostům bylo snížení na rozdíl jedné branky. V napínavém závěru už se naštěstí skóre neměnilo.“

Stanislav Juřena, kapitán Počenic: „I přes značné problémy poskládat dohromady jedenáct zdravých hráčů, jsme odjížděli do Břestu s bodovými ambicemi. Domácím vyšel vstup do zápasu, kdy hýřili aktivitou a šli brzy do vedení. Poté se hra vyrovnala. Ve druhé půli s příchodem Tesáka na hrot, jsme měli více ze hry, vytvořili si řadu šancí, ale Břest výrazně podržel gólman. Když už viselo na vlásku vyrovnání, domácí ojedinělou, dalekonosnou střelou, přidali rozhodující druhou branku. Snížení Hrnčíře po centru Hrušáka, přišlo příliš pozdě. Právě autoři gólové akce, odehráli oba výborný zápas. Před námi je cíl, pokusit se dát dohromady zdecimovaný kádr a důstojným způsobem dohrát sezonu.“

Branky: 23. J. Šálek, 74. Karamon – 86. Hrnčíř.

Diváci: 105.

Rozhodčí: Tříska.

Břest: Valoušek – Hajdík, M. Šálek, Konečený (72. Hrabal), Bureš, J. Šálek,

Štauber (88. Juračka), Trlkica, Karamon, Daňek, Látal (81. Máša).

 

Počenice: Šesták – Hrušák, O. Novák, Juřena, Bareš, Kunčar (56. J. Jiříček),

anoch (17. Niedermetl), Hrnčíř (56. M. Jiříček), Z. Novák (46. Tesák), Večerka, Tesař.