BŘEST - NĚMČICE 0:2 (0:0)

06.09.2019 10:51

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Překvapení se dnes bohužel nekonalo. I přes veškerou snahu a bojovnost našeho mužstva se opět projevila herní vyzrálost a obrovská zkušenost hostujícího týmu. Hráči Němčic nás přehrávali přesnou a rychlou kombinační hrou, zejména ve středu pole. V určitých fázích zápasu nás dostávali pod tlak, ze kterého vytěžili hned několik brankových příležitostí. V prvním poločase ještě zůstaly nevyužity. Skvělým výkonem se znovu zaskvěl brankář Dalibor Valoušek, který naše mužstvo dlouho držel nad vodou. Ve druhém poločase, paradoxně v momentech, kdy se zdálo, že opticky srovnáváme krok, přišly ale dva údery, které duel rozhodly. V závěrečné desetiminutovce si dvě obrovské šance na skórování vypracovali také naši hráči. Jan Látal i Martin Niščák, ale svou příležitost neproměnili a k naší škodě tak odmítli zdramatizování závěru zápasu.“

Michal Štěpánek, as. trenéra Němčic: „Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a velká škoda že v prvním poločase jsme z minimálně pěti tutovek neproměnili ani jednu. Hráli jsme kombinační fotbal a domácí vůbec nepouštěli do hry. Ve druhé půli se po závaru před domácí brankou dobře zorientoval Zlámal a ujali jsme se vedení, pak přišla pěkná kombinace kterou zakončoval Radim Darebníček a upravil na konečných 2:0. Ve velkém horku jsme zápas zvládli a zaslouženě si odvážíme tři body.“

 

Branky: 51. Zlámal, 71. Radim Darebníček.

Rozhodčí: Tříska.

 

Diváci: 100.

 

Břest: Valoušek – M. Šálek, Koudelníček, Urban (74. Trlica), Konečný (83. Josef Látal),

Jan Látal, Miklík, J. Šálek, Štauber (55. Karamon), Hanák (46. Niščak), Daněk.

Němčice: Holiš – Mádr, Lejsek, Kříž (75. Štěpánek), Pospíšilík, Vymětal (79. Batoušek),

Radim Darebníček (85. Darebník), Olša, Kadlec, Zlámal, Holý.