BŘEST – MORKOVICE B 4:3 (1:0)

20.09.2021 06:23

BŘEST - MORKOVICE B  4:3

Lukáš Šoustek, trenér Břestu: „Dnešní duel svedl dohromady sousedy v tabulce,

pro které by byl případný bodový zisk hodně důležitý. Už od úvodních minut mohli diváci sledovat atraktivní útočný fotbal.

Díky nedůrazům v obraně se obě mužstva dostávala do obrovských brankových příležitostí.

Definitivní rozhodnutí přinesla až 88 minuta. V zápase vynikající Jiří Štauber vybídl přesným pasem napříč pokutovým územím

Tomáše Daňka a ten chladnokrevně zavěsil.“

David Vlček, předseda Morkovic: „Do zápasu jsme nevstoupili špatně, měli jsme i šance, ale bohužel bez gólového využití.

Poté se dostali ke slovu domácí a vstřelili první branku v zápase. Ve druhém poločase jsme se začali více prosazovat a zaslouženě vyrovnali.

Bohužel, zase jsme si nechali dát branku z brejku a soupeř opět vedl. Opět se nám podařilo vyrovnat, když se trefil David Jarka, který si krásně odskočil od soupeře a trefil se přesně k tyči. Vždy když jsme vyrovnali, začali jsme soupeře tlačit, tak se soupeř dostal do brejku a zase udeřil.

Celý zápas jsme museli dotahovat a i tentokrát se nám to podařilo, když na 3:3 srovnával Šipoš po krásném centru od Žourka. Soupeře jsme opět zkoušeli zatlačit, ale 2 minuty před koncem přišel další brejk a dostali jsme rozhodující branku.“

Branky: 70. a 79. Štauber, 25. Koudelníček, 88. Daněk – 61. Maticz, 75. Jarka, 83. Šipoš.

Rozhodčí: Pelikán.