BŘEST - LUBNÁ 2:2

27.08.2021 16:08

 

 

Šoustek Lukáš, trenér Břestu: „Poločas skončil nerozhodně 1:1. Lubná skórovala v 16. minutě po standardní situaci. My jsme zase už po dvou minutách kontrovali Janem Látalem, který se šikovně uvolnil na hraně malého vápna a nekompromisně vyrovnal. V úvodní části druhé půle jsme byli lepším mužstvem. Vypracovali jsme si několik slibných příležitostí. Odměnou za snahu byla nařízená penalta za hru rukou hostujícího hráče v pokutovém území, kterou následně proměnil Trlica. S přibývajícím časem jsme, ale přestali být aktivní směrem dopředu, předvedli několik nedůrazů v obraně a zkušený soupeř toho dokázal využít vyrovnávací brankou v 85. minutě. Jsme zklamaní, byli jsme blízko výhry.“

Bronislav Železník, trenér Lubné: „Neodehráli jsme špatný zápas, dostali prostor hráči, kteří toho dosud moc neodehráli. Nikdo z nich nezklamal. Naopak někteří mile překvapili. Pořád nám vázne finální fáze. Mám pocit, že jsme z tohoto zápasu mohli vytěžit víc, ale bod nakonec bereme s pokorou.

 

Branky: 18. Jan Látal, 57. Trlica – 16. Chýla, 85. Ančinec.

Rozhodčí: Závojský.

Diváci: 97.

 

Břest: Kouřil – Hajdík, Šálek, Konečný, Jan Látal, Šálek, Štauber, Trlica (82. Juračka),

Karamon, Josef Látal (46. Máša), Miklík.

 

Lubná: Marák – I. Havlík, R. Havlík, Rybenský, Kašík (70. Kocián),

Chýla, Ančinec, Železník, Scholz, Sládeček, Makový.