BŘEST – KVASICE B 2:3 (0:1)

09.08.2021 12:50

BŘEST – KVASICE B 2:3 (0:1)

 

Šoustek Lukáš, trenér Břestu: „Kvasice, které byli dnes fotbalovější a v kombinaci jistější vyhráli první poločas. Naši hráči měli naopak vynikající vstup do poločasu druhého. Jiří Štauber ve 46 minutě po pěkné přímočaré akci vyrovnal. V další velké šanci Miklík hlavičkou orazítkoval jen břevno. Rozhodnutí přišlo ale na druhé straně. Reiskup pohotovou střelou zpoza šestnáctky dostal Kvasice opět do vedení a poté co jsme více otevřeli obranu nám třetí ránu zasadil znovu výborný Majkrič. Kluci přesto zaslouží pochvalu za bojovnost. Důkazem je závěr zápasu, kdy jsme si vytvořili docela slušný tlak. Více jak snížení Pohořelským na konečných 2:3 jsme už bohužel ale nestihli. “

 

Matěj Reiskup, hráč Kvasic B: „Byli jsme od začátku aktivnějším mužstvem, snažili se hrát po zemi, kombinačně a využívat naše mladé a rychlé kraje. Soupeř naopak zkoušel dlouhé balóny za obranu, kde spoléhal na těžko bránitelné útočníky. Do vedení jsme se dostali v 19. minutě po kombinační akci zakončené nadvakrát Majkričem. Do poločasu jsme měli i další velké příležitosti ale nedokázali jsme je přetavit v branky. Což bylo z velké části zapříčiněno výborným výkonem domácího brankáře. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a ihned po minutě využili rychlou akci po naší chybě a vyrovnali. Opět jsme šli do vedení v 60. minutě, kdy se po sklepnutí Musila trefil Reiskup střelou k tyči. V 80. minutě to bylo už 3:1, když rychlý protiútok ještě brankář domácích přerušil, ale následně vybojovaný míč uklidil do prázdné brány Majkrič. Soupeř dvě minuty na to snížil z rohového kopu.“

 

Branky: 46. Štauber, 82. Pohořelský – 19. a 80. Majkrič, 60. Reiskup.

 

Rozhodčí: Vymětal.

 

 

Diváci: 100.

 

Břest: Valoušek – Hajdík, Šálek, Koudelníček, Konečný, Janovský, Bureš (75. Pohořelský), Šálek, Trlica (45. Štauber), Látal, Miklík.

 

Kvasice B: Nevařil – Šupčík, Halamíček (56. Hora), Hrabal, Samohýl, Kochaníček (61. Hamala), Reiskup, Ambruz, Majkrič, Ševela, Musil (79. Pospíšil).