BŘEST – KOSTELEC U HOL. 6:0 (6:0)

15.10.2019 12:38

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Hráči k duelu přistoupili zodpovědně a podali velmi dobrý výkon. Soupeře z Kostelce přehrávali zejména účinnou kombinační hrou s rychlým přechodem do útoku. Po čtvrthodině hry jsme vedli už 4:0 a bylo rozhodnuto. Do konce poločasu jsme odevzdanému soupeři nasázeli další dvě branky a to ještě zůstaly některé další velké šance nevyužity. Ve druhém poločase dostali příležitost střídající hráči, koncentrace a tempo opadlo, přibylo nepřesností a zápas se prakticky už jen dohrával.“

 

Branky: 5., 11. a 44. Bejdák, 10. a 42. Krejčíř, 16. Jan Látal.

 

Rozhodčí: Mucha.

 

Diváci: 80.

 

Břest: Valoušek – M. Šálek (46. Štauber), Juračka, Konečný, Bejdák,

Jan Látal, J. Šálek, Karamon, Daněk (46. Hanák),

Josef Látal (78. Máša), Krejčíř (46. Trlica).

 

Kostelec u Hol.: Nevřala – Čuzy, Darebník (46. J. Zmeškal, 77. Skládal),

Hradil, T. Marek, Odložilík, Přikryl,

Ragoš, Šimčík, R. Zmeškal, Dolák.