Vítejte na oficiálních stránkách

fotbalového klubu

SK BŘEST

" SPORTU  ZDAR  A   FOTBALU ZVLÁŠŤ  "

 

 

MUŽI OP

 

ZDOUNKY - BŘEST sobota 20.10. v 15 hod.

 

BŘEST - MRLÍNEK 6:1

Šálek 3, Bejdák 2, Látal
 
 

SKAŠTICE B - BŘEST 3:2

                  Štauber, vlastní
 
 

BŘEST - ZBOROVICE 0:4

 

KVASICE B - BŘEST 3:2

                Bejdák,Štauber
 

BŘEST - TĚŠNOVICE 2:1

                                   Látal, Koudelníček
 

CHVALČOV - BŘEST 1:4

                                      Štauber 2, Daněk, Niščák
 

BŘEST - NĚMČICE  2:5

                                  Bejdák, Štauber
 

ZÁHLINICE - BŘEST  1:2 np

 

POČENICE - BŘEST 1:0

 

BŘEST - LUBNÁ 6:2

Bejdák 2, Štauber 2, Daněk, Koudelníček
 
 
 

PŘÍPRAVKA MLADŠÍ   ( Břest + Žalkovice )

 

BŘEST - SLAVKOV sobota 20.10. v 10 hod.

 

HOLEŠOV - ŽALKOVICE 7:8 np

                               Slováček 3, Dostál 2, Uhírková,Pospíšil
 
 

BŘEST - SLAVKOV  9:7

Pospíšil Šimon 4, Buček Radim 3, Musil Jakub, Uhírková
 

ZBOROVICE - ŽALKOVICE  16:11

                      Pospíšil Šimon 6, Slováček 4, Dostál
 
 

BŘEST - PRUSINOVICE 5:11

                       Pospíšil Šimon 5
 

BŘEST - HULÍN 4:7

          Pospíšil Š. 3 , Dostál D.
 
 

BEZMĚROV - ŽALKOVICE 7:5

                                   Pospíšil Š. 3, Dostál D.,Pospíšil J.
 
 

Břest - Ludslavice 8:4

Pospíšil Šimon 3, Dostál 2, Pospíšil 2, Uhírková
 
 
 
 

PŘÍPRAVKA STARŠÍ  sk.B ( Břest + Žalkovice)

 
 
 

HULÍN - ŽALKOVICE sobota 20.10. v 10 hod.

 

KORYČANY - ŽALKOVICE 2:20

                               Pospíšil Š.7, Topič 6, Buček A.2, Buček R.2, Kunovský 2, Tereško
 

BŘEST - NĚMČICE  6:3

Pospíšil Šimon 3, Buček Adam 2, Buček Radim
 

SKAŠTICE - ŽALKOVICE 2:11

                                          Buček Adam 3, Pospíšil Šimon 3, Buček Radim 2, Pospíšil Josef, Topič , Slováček,
 
 

BŘEST - LUDSLAVICE 1:11

           Pospíšil Šimon
 

BŘEST - SKAŠTICE 16:2

Buček Radim 4, Topič 3, Buček Adam 2, Pospíšil Josef 2, Pospíšil Šimon 2, Dostál, Slováček, Macháček
 

BEZMĚROV - ŽALKOVICE 13:3

                               Horký, Pospíšil Š.,Buček A.
 

Břest - Hulín 7:9

   Buček Adam 2, Buček Radim 2, Tereško Josef 2, Topič
 
 

 

MLADŠÍ ŽÁCI (Břest + Žalkovice)

 

ŽALKOVICE - CHVALČOV  neděle 21.10. v 10 hod.

 

HOLEŠOV - ŽALKOVICE 9.0

 

ŽALKOVICE - SLAVKOV  0:13

 

ZDOUNKY - ŽALKOVICE 14:1

       Pospíšil Aleš
 

ŽALKOVICE - PRUSINOVICE 4:1

Buček A., Němec, Tereško, Zapletal
 

ŽALKOVICE - ZLOBICE 0:4

 

KOSTELEC - ŽALKOVICE 2:4

                    Zapletal 3, Horký